Przenośny system nagłośnienia

Najmniejszy przenośny system nagłośnienia

Przenośne systemy L1® Line Array to więcej niż nowy typ nagłośnienia. Systemy te zapewniają zupełnie inne podejście do dźwięku na żywo w odróżnieniu do innych systemów. Dzięki wykorzystaniu zastrzeżonych technologii Bose®, systemy L1® łączą głośniki frontowe i monitory odsłuchowe w jedno przenośne urządzenie, mogące być ustawione za wykonawcą lub obok niego – i słyszysz to samo, co słyszy publiczność.

Jak działa

Systemy L1® składają się z kolumny zawierającej małe przetworniki zamontowane jeden nad drugim w wąskiej obudowie. Ta niezwykła pionowa konstrukcja ma zasadniczy wpływ na dźwięk. L1® emituje fale dźwiękowe w przód i na boki, zapewniając 180° pokrycie poziome – a niewielkie w górę i w dół – redukując tym samym niepożądane odbicia i pogłos. Wzmocniony dźwięk rozchodzi się bardziej równomiernie na scenie i na widowni, a poziom głośności spada o wiele wolniej niż w przypadku konwencjonalnych głośników. Lekkie, łączące się elementy są łatwe w transporcie oraz w montażu. Charakterystyczny pionowy element nagłaśniający nie wymaga stosowania statywów.

Intuicyjna obsługa

Optymalizacja tonu jednym przyciskiem Specjalnie zaprojektowane ustawienia znajdujące się w procesorze T1 ToneMatch® i podstawie systemu L1® I oferują kolejną przewagę w uzyskaniu znakomitego brzmienia. Wystarczy wybrać jedno z ustawień ToneMatch®właściwe dla konkretnego mikrofonu bądź instrumentu, a brzmienie z systemu L1® jest natychmiast optymalizowane. Istnieje ponad 100 ustawień ToneMatch® dla różnych popularnych mikrofonów i instrumentów, nieustannie aktualizowanych przy współpracy z producentami

więcej informacji