DIS DCS 6000 – cyfrowy system konferencyjny

DIS DCS 6000 – cyfrowy system konferencyjny

System DCS 6000 został zaprojektowany jako kompletne rozwiązanie do obsługi podczas konferencji i spotkań: dyskusji między uczestnikami, głosowania i tłumaczenia symultanicznego.Estetyczne i atrakcyjnie wyglądające pulpity mikrofonowe dostępne są w wersjach przenośnych, wolnostojących lub montowanych na stałe w blatach czy innych elementach mebli.
Wszystkie wyposażone są w odporne na zakłócenia mikrofony na gęsich szyjkach, ze świecącym pierścieniem sygnalizującym jego włączenie. W zależności od potrzeb, do wyboru są pulpity od najprostszych, obsługujących tylko funkcje dyskusyjne (mikrofon i głośnik), przez takie z możliwością odsłuchu kanałów tłumaczeń, głosowania czy identyfikacji za pomocą kart „chip”.
Najwyższy model, wyposażony w graficzny, kolorowy ekran dotykowy, zapewnia nie tylko obsługę wszystkich wymienionych wcześniej funkcji w prosty i intuicyjny sposób,
ale pozwala również widzieć listę aktywnych i oczekujących na głos mówców, wyniki głosowań, sprawdzać plan porządku obrad, informacje o uczestnikach konferencji i wiele więcej.

Najważniejsze funkcje systemu

[w przygotowaniu]

Parametry techniczne

Fully digital
Excellent sound quality
39 incoming sound channels (8 floor + 31 interpreted channels)
34 distributed channels (3 floor + 31 interpreted channels)
DCS-LAN – a proprietary high speed all digital audio channel, data and power bus
DCS-LAN connection by use of CAT 5e (or higher) F/UTP or U/FTP cabling
Upgradeable firmware in delegate units, interpreter units and central units through an TCP/IP interface on the central unit
Added functionalities and comprehensive features provided by SW 6000 Conference Management Software package

Informacje dodatkowe

Porównanie systemów konferencyjnych DIS - w trakcie przygotowania

Brochure English (PDF)

Materiały dla projektantów i archiketów

[w przygotowaniu]