NEC PE401H – nowy projektor multimedialny FullHD 4000 ANSI

Pod koniec maja 2013 wejdzie do sprzedaży nowy projektor multimedialny NEC PE401H. Jest to jednostka o jasności 4000ANSI Lumenów, kontraście 2000:1 i natywnej rozdzielczości wyświetlanego obrazu 1920×1080 (FullHD 1080p). Nawet przy tak dużej jasności udało się zachować żywotność lampy sięgająca 3300 godzin. Jest to pierwszy projektor FullHD marki NEC w cenie poniżej 10tysięcy złotych brutto.

Projektor podążając za aktualnymi standardami został wyposażony w dwa wejścia HDMI. Posiada on również dwa wbudowane głośniki o mocy 8W każdy co wystarcza do wyświetlania prezentacji z dźwiękiem nawet w średnich salach konferencyjnych. Spory zakres zoom-u 1,7x daje dużą dowolność montażu projektora i wyświetlania danego rozmiaru obrazu z różnych odległości.

Poniżej zamieszczamy opis projektora NEC PE401H ze jego karty katalogowej:

Rozdzielczość 1080p przy kontraście  2000:1 gwarantuje doskonałą  jakość obrazu podczas wyświetlania  treści o bardzo dużym  stopniu szczegółowości oraz filmów w wysokiej jakości.

Dzięki wsparciu technologii  HDMI 3D nawet materiały 3D z odtwarzaczy Blu-Ray są prezentowane w olśniewającej jakości obrazu.

Z kolei   kompaktowa konstrukcja i duży zoom optyczny 1,7x zapewniają możliwość swobodnego umieszczania projektora w pomieszczeniu bez zbytniej ingerencji w ogólny wystrój i charakter danego miejsca.

Znaczna liczba opcji wejścia umożliwia podłączenie każdego typu cyfrowych i analogowych sygnałów wejściowych, a opcjonalny adapter na potrzeby technologii Intel® WiDi pozwala na bezprzewodową, bardzo szybką transmisję materiału audio i wideo w doskonałej jakości.

Tags: , , , , , , ,