NEC ReTrade – sprzedaj nam swój stary projektor

Program partnerski Nec ReTrade – sprzedaj nam swój stary projektor, jeżeli kupujesz nowy projektor NEC.

Kup projektor NEC, a swój stary będziesz mógł wymienić na gotówkę i jednocześnie przyczynisz się do ochrony surowców naturalnych i do stworzenia zrównoważonego środowiska.

Dzięki programowi NEC ReTrade, za każdy kupiony przez Ciebie projektor NEC przyjmiemy od Ciebie Twój stary projektor, oferując w zamian gotówkę.

85% projektorów oddanych w ramach program NEC ReTrade zostanie odnowionych i wrócą one na rynek, co oznacza zmniejszenie zużycia materiałów i niepotrzebnego zużycia zasobów oraz mniejszą ilość niebezpiecznych odpadów. W ciągu trzech miesięcy od zakupu nowego projektora NEC, odkupimy praktycznie każdy popularny model projektora.

Sprawdź wartość swojego starego projektora!

Dzięki dedykowanej stronie internetowej, zawierającej pełne instrukcje i natychmiastową wycenę starych projektorów udział w programie jest prosty. Ceny mogą się zmieniać codziennie, a przy wycenie zwracanego projektora jest brany pod uwagę jego stan.

Prosty proces online

  1. Kup swój wybrany projektor NEC (kliknij aby sprawdzić listę aktualnie sprzedawanych projektorów NEC)
  2. Kliknij na przycisk “Start ReTrade” umieszczony poniżej
  3. Opisz zwracany projektor: Producent, Model oraz Stan (możliwa jest wymiana kilku projektorów na zasadzie: jeden stary projektor na jeden nowo kupiony projektor NEC)
  4. Otrzymaj natychmiastową wycenę
  5. Po zaakceptowaniu wyceny online otrzymasz e-mail z dalszymi instrukcjami dotyczącymi wysyłki i dalszych kroków
  6. Wyślij swój stary projektor wraz z dowodem zakupu projektora NEC (zawierającym numer seryjny) wykorzystując otrzymaną etykietę wysyłkową. Nie poniesiesz żadnych kosztów wysyłki. Pamiętaj, żeby użyć oryginalnego lub innego odpowiedniego opakowania i dołącz wszystkie akcesoria, które posiadasz, takie jak pilot zdalnego sterowania czy kable, aby upewnić się, że projektor spełni oczekiwania co do jego stanu.
  7. Używany projektor i dowód zakupu zostaną sprawdzone przy odbiorze przesyłki. Jeżeli wszystko będzie się zgadzało otrzymasz zapłatę w wybranej przez siebie formie.
  8. Program NEC ReTrade jest dostępny w Austrii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Danii, Szwecji i Finlandii.

Zastosowanie do tej oferty mają Ogólne Warunki

Inicjatywą NEC ‘Green Vision’ staramy się pomóc w stworzeniu zrównoważonego społeczeństwa przyjaznego ludziom i naszej planecie.

Start ReTrade