Branża sądownicza

Firma Olympus posiada 43 letnie doświadczenie w produkcji urządzeń przeznaczonych do dyktowania, które stanowią wzór doskonałości nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Nasza oferta w ostatnich latach rozwinęła się o innowacyjne systemy profesjonalnego dyktowania. Istotą tych systemów jest znaczne przyspieszenie pracy biura, sądu, prokuratury czy urzędu, w myśl zasady że „mówienie jest 7 razy szybsze niż pisanie”. Szybsze wykonanie pracy = większa wydajność.

Profesjonalne narzędzia służące do dyktowania umożliwiają zarówno osobie sporządzającej notatki jak i przepisującej nagrania, wzajemną koordynację pracy i bezobsługową wymianę plików dźwiękowych i tekstowych. W praktyce: sędzia sporządzający sprawozdanie lub notatkę urzędową, zaraz po nagraniu treści odkłada dyktafon na stację dokującą, która samoistnie wysyła pliki do poszczególnych transkrypcjonistów. Dla trakskrypcjonisty zadanie jest równie proste: przy pomocy stacji nożnej AS-5000, umożliwiającej bezwzrokowe, ciągłe przepisywanie treści nagrania, dokonuje ona transkrypcji pliku dźwięku na tekst znacznie szybciej niż w przypadku obsługi tradycyjnego dyktafonu.

Nasze rozwiązania są kompatybilne ze środowiskami sieciowymi, serwerowymi jak i z systemami audio-wizualnymi stosowanymi w salach sądowych. Nasi dystrybutorzy oferują: szkolenia, instalacje, oraz prezentacje bezpośrednio w miejscu pracy. Dodatkowo istnieje możliwość krótkoterminowego, bezpłatnego testowania ww. rozwiązań bez zobowiązań zakupu – z chęcią poznamy Państwa opinie.

Korzyści dla sądu:

- szybsze wykonywanie pracy sędziów i transkrypcjonistów (nawet do 50% w ocenie użytkowników)

-bezpieczeństwo danych poufnych (systemy zabezpieczone szyfrowaniem sprzętowym kluczem AES 128bit, czytnikami linii papilarnych oraz kodem PIN)

- kontrola wydajności użytkowników (można monitorować prace poszczególnych użytkowników)

-sprawniejsza praca sądu (ograniczenie pracy biurowej do minimum)


Wiadomości zewnętrzne

There is a problem with the feeds you entered. Go to our support page and we'll help you diagnose the problem.