Rejestracja dźwięku

Zapraszamy do zapoznania się z ponad 40 letnią historią innowacji Olympus w sektorze Audio.

Oczywiście, każdy profesjonalny system Dyktowania tworzony jest, by spełniać określone wymagania związane z dyktowaniem i zapewnia doskonałą jakość będącą znakiem rozpoznawczym Olympus.

Niezawodność i bezpieczeństwo to istotne dla nas kwestie. Prosimy o zapoznanie się z systemami operacyjnymi, które wspieramy.

I na koniec jeszcze jedna ważna rzecz: Przekonaj się jak proste jest cyfrowe dyktowanie.
Rozwiązania cyfrowej obsługi dyktowania dla ceniących czas profesjonalistów. Niezależnie od tego, czy musisz podyktować raport, pismo, czy po prostu notatki, Olympus ma dla Ciebie odpowiednie biznesowe narzędzia.

Systemy dyktowania Olympus są na tyle wszechstronne, że można płynnie zintegrować je w najbardziej złożonych systemach zarządzania danymi.

Twój biznes rozwija się zbyt szybko, byś martwił się formatowaniem. Niezawodne, pełne możliwości i bezpieczne urządzenia do dyktowania Olympus pomogą Ci zapisywać, organizować oraz transkrybować nagrania. A Ty możesz skupić się na tym, co dla Ciebie jest najważniejsze.

Rozwiązania oferowane przez firmę Olympus stosowane są na szeroką w branży medycznej oraz prawniczej.

W przypadku placówek medycznych, dyktafony Olympus mogą Ci pomóc w szybszej realizacji rutynowych zadań byś mógł skupić się na swoich pacjentach.

W przypadku branży prawniczej, począwszy od nagrywania argumentacji w celu spisania jej, systemy dyktowania Olympus oszczędzą czas i pieniądze związane z wieloma aspektami tej działalności.